„Siedem światów Ziemi” J.Sams, T.Nitsch

okładka przód

przeczytaj framgnet

kupuję

 

 

tytuł: Siedem światów Ziemi
autorki: J.Sams, T.Nitsch
146 stron
okładka miękka
format: 170×240 mm
cena: 35 zł

 

Jest to opowieść przekazana przez Siedem Talentów, Kamień Mocy, który ze swojej perspektywy relacjonuje historię stworzenia naszego wszechświata i ziemi, podaje przepowiednie dotyczące kolejnych etapów naszego wspólnego rozwoju i dzieli się wspaniałymi wizjami tego, czym i kim może stać się człowiek. (…)

Gdy zbliżamy się do końca 2012 roku, o którym wspomina wiele przepowiedni, łącząc ten moment z „końcem świata”, ta książka rozszyfrowuje to pojęcie i przynosi spokój, pomaga skupić się na swoim wnętrzu i sercu, aby nie ulegać lękowi, panice i wszelkim wizjom końca świata.

Maria Ela Lewańska

Lektura tej książki kompletnie zmieniła mój stosunek do natury: kamienie, drzewa, rośliny zacząłem  postrzegać jako Żywe Istoty.

Lektura obowiązkowa dla wszystkich przyszłych i teraźniejszych przywódców.

Książka Siedem światów ziemi pozwoliła mi wreszcie zrozumieć, skąd wziął się ten cały bałagan na świecie, i po raz pierwszy poczuć głęboko, że przyszłość niesie piękne rzeczy.

Kocham wszystkie książki Jamie Sams. W tej również, jak i w innych, znalazłam dokładnie to, czego potrzebowałam: spokój,  nadzieję, moc.

Rdzenni, w swoich przekazach, posyłają w świat ważną wiadomość o jedności świata. Oby dotarła do jak największej grupy ludzi, w tych czasach przyspieszenia i przemiany.

czytelniczki i czytelnicy z różnych stron świata

 

 

Twylah Nitsch – starsza i nauczycielka mądrości Seneka, liderka Szałasu Nauk Klanu Wilka.

Jamie Sams  – nauczycielka mądrości rdzennych narodów Ameryki, wnuczka Twylah Nitsch, autorka wielu książek, w tym: 13 Pierwotnych Matek Klanowych,  CoJaNaTo, Warszawa 2012.